Výroba a distribúcia interierového nábytku

Vstavané skrine

KOMANDOR : je značka, ktorá ponúka kvalitu, neobmedzenú flexibilitu, v neštandardných rozmeroch, v atypických priestoroch, v materiáloch, farebnosti a tvaroch.-značka, ktorá sa prispôsobí vašim požiadavkám a pomôže vám vytvoriť vlastný originálny priestor
Jednou zo základných charakteristík našich skríň je variabilnosť, široká škála materiálov, farebnosť a vybavenie. Aj usporiadanie úložného priestoru, ktorý zvyčajne býva skrytý za posuvnými dverami, poskytuje možnosť výberu podľa vlastného vkusu.
Základom pre odkladanie vecí sú POLICE
Vzdialenosť medzi nimi a ich hĺbku riešime flexibilne - podľa dispozícii konkrétneho priestoru a vášho zámeru, čo chcete do políc odkladať.Vnútorné vybavenie sa nezaobíde bez systému VEŠANIA.Ponúkame krátke vešanie na saká, sukne, či košele a tiež dlhé vešanie na kabáty a šaty.
Dôležitým prvkom úložného priestoru sú ZÁSUVKY.
Klasické aj atypické. Môžete mať široké a hlboké zásuvky na ukladanie perín či hračiek,nízke zásuvky na špeciálne veci.
Myslíme aj na odkladanie veľkých, alebo atypických predmetov, ako sú kufre, lyže, snowboard či žehliaca doska. Vhodné miesto sa spravidla vytvorí vo vrchnej časti zostavy, aby sa využil voľný úložný priestor až po strop. Veľkou výhodou vnútorného vybavenia je dokonalosť detailov. Všetky hrany drevotrieskových políc sú chránené plastickým profilom v tvare „U“, takže sú hladké a nepoškodia háklivú látku odkladaných odevov. Uchytenia jednotlivých políc a modulov sa funkčne aj esteticky prispôsobujú vnútornému vybaveniu, takže nanarušujú celkový dojem.
Vážení zákazníci, stačí si len premyslieť, čo všetko potrebujete. Nemusíte sa obávať zlého výberu, poradíme vám to najlepšie riešenie pre vaše zámery.

VADIN s.r.o. vytvorí nový priestor skutočne na mieru.